0
اشتباه خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

اشتباه خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

  • تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1401
  • نویسنده: معصومه رضوی
  • دیدگاه 0

اشتباهات رایج حین استفاده از کرم دور چشم

کرم دور چشم یک کرم معجزه آسا برای هر کسی است که مشکلاتی در زیر چشم خود دارد، مثل پف زیر چشم یا تیرگی زیر چشم. همچنین می تواند برای افرادی که دارای چروک ها و مشکلاتی در اطراف چشم هستند نیزموثر باشد.

 

استفاده از کرم دور چشم مناسب؛ باعث می شود که از شر همه این مشکلات خلاص شوید و بتوانید علائم پیری اطراف چشم را بهبود ببخشید. اگر از کرم دور چشم به طرز صحیح استفاده کنید، مطمئن باشید که نتیجه می گیرید اما اگر تفاوتی را در پوست اطراف چشم خود مشاهده نکردید، احتمالاً به این دلیل است که اشتباهاتی را حین استفاده از این کرم مرتکب می شوید. در این قسمت از مجله خبری دارورسان اشتباهات استفاده از کرم دور چشم را به شما معرفی می کنیم و می گوییم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن از آن ها جلوگیری کنید.

- استفاده زیاد از کرم:

هیچ نیازی برای استفاده زیاد از کرم دور چشم نیست. قسمتی که از کرم دور چشم استفاده می کنید، باید قسمت کوچکی باشد. سعی کنید از مقدار کمی کرم استفاده کنید. استفاده زیاد هرگز به از بین بردن سریع تر مشکل کمک نمی کند، بلکه منافذ پوست شما را می بندد و باعث ایجاد مشکلات پوستی خواهد شد.


 

- استفاده از کرم روی پوست خشک:

کرم دور چشم مانند کرم های دیگر روی پوست مرطوب بهتر عمل می کند، سریع تر جذب می شود و می تواند عملکرد بهتری از خودش داشته باشد.

- مالیدن پوست زیر چشم به طرز خشن:

 حتما می دانید پوست صورت حساس تر از پوست بدن شماست بنابراین هرگز نباید آن را با خشونت زیاد مالش دهید زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوط پوستی می شود. پس از انجام این کار خودداری کنید.
 

- استفاده از کرم دور چشم در یک قسمت غلط:

کرم دور چشم را بیش از حد نزدیک به چشمان خود استفاده نکنید زیرا عاملی برای حساسیت می باشد. پس از این کار اجتناب کنید. کرم حداقل باید دو و نیم سانت زیر مژه پایین باشد و برای قسمت بالا هم باید دقیقاً زیر ابرو اعمال شود.
* فراموش نکنید که اولین اشتباه در استفاده از کرم دور چشم و هرنوع محصول آرایشی بهداشتی دیگر انتخاب محصول نامناسب و بی کیفیت است پس همیشه در خرید دقت لازم را به خرج دهید و از یک راهنمای خوب در این زمینه استفاده کنید.

دیدگاه ها (0)

دیدگاه خود را بنویسید

لطفا برای ثبت دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید - ورود به حساب کاربری